איך לבחור די ג'יי לחתונה?

לקראת כל חתונה מתקבלות החלטות רבות, כולן כמובן חשובות, אבל בחירת הדי ג'יי שילווה את האירוע המרגש חשובה במיוחד. כמובן שאי אפשר לזלזל בשמלת הכלה, בחליפה של החתן, בקייטרינג או בגימיקים השונים, אבל בסופו של דבר מה שהאורחים זוכרים מהחתונות זו האווירה, ומי שקובע במידה רבה איזו אווירה תיווצר במהלך הערב (או הצהריים כמובן) היא המוזיקה.

ניסיון

המפתח הראשון לבחירה מוצלחת של די ג'יי לחתונה הוא ניסיון. למעשה זהו מרכיב שממש לא כדאי להתפשר עליו. הבאת די ג'יי חסר ניסיון לחתונה, גם אם הוא בעל ידע מוזיקלי עשיר ואישיות חביבה, עלולה להתגלות כטעות, שכן רק מי שכבר הצליח ליצור את האווירה הרצויה במגוון רחב של אירועים מכל הסוגים יוכל להבטיח לעשות זאת גם אצלכם – להבטיח ולקיים.

קשב

המרכיב השני בבחירת די ג'יי לחתונה שלכם הוא מידת הקשב של כל איש מקצוע לרצונות שלכם. נכון, מן הסתם הידע המוזיקלי שלכם פחות עשיר משל הדי ג'יי, וכדאי כמובן שתהיה לו היושרה להגיד לכם אם ישנן בקשות שעלולות לחבל באירוע – אבל בסופו של דבר מדובר בחוויה המרגשת ביותר שאתם תעברו בחייכם, וכדאי כמובן שהיא תשקף את מי שאתם ובעיקר תגרום לכם להרגיש שהיא מתרחשת בדיוק כפי שתמיד חלמתם עליה.

יכולת לחוש את הקהל

גם המוזיקה המדהימה ביותר שמנגן די ג'יי מוכשר בחתונה לא בהכרח תמלא את ייעודה – יצירת אווירה מלהיבה. רק מוזיקה שקהל האורחים מתחבר אליה, כזו שהוא מרגיש איך היא חודרת לו ללב ומזיזה לו את הרגליים לעבר הרחבה ועליה, הופכת את החתונה לבלתי נשכחת, ולכן רצוי מאוד להעדיף די ג'ייאים שיודעים להרגיש את הקהל ולהתכוונן אליו בזמן אמת.

מה עוד חשוב לבדוק אצל די ג'יי לחתונה?

אם קיבלתם המלצות חמות על די ג'יי לחתונה, או שאפילו הייתם בעצמכם בחתונה והתרשמתם לטובה מאיש המקצוע שהופקד על המוזיקה, כדאי כמובן לקחת זאת בחשבון. בכל מקרה מומלץ לוודא עם כל די ג'יי חתונות פרטים טכניים כמו האם הוא מגיע לבד או עם עוזר, כמה שעות הוא מנגן, האם יש לו ציוד רזרבי למקרה של תקלה ועוד.