מה מציעה לנו חנות בדים איכותית?

חנויות בדים הן תמיד מקום שכיף להיכנס אליו. הבדים המלטפים, המגוון הרחב של הצבעים והאווירה הרכה ששוררת בכל חנות בדים שמכבדת את עצמה מספקים תמיד חוויה מהנה – וגם משתלמת, בזכות האפשרויות הרבות שמעניקים לנו הבדים.

בדים אקוסטיים

מוצר אחד שמספקות לנו חנויות בדים הוא בד אקוסטי. בדים אקוסטיים הם מצד אחד פתרון פרקטי לבעיית הרעש שמאפיינת חללים רבים, הן במשרדים, הן במקומות בילוי והן במרחבים עסקיים (ובעצם גם בדירות מגורים), וזאת בזכות היכולת שלהם לצמצם את התהודה, ומצד שני כל בד אקוסטי הוא גם תוספת אסתטית מבורכת לחלל, וזאת בזכות האפשרות לבחור אותו מבין שלל אפשרויות.

בדים לריהוט גן

חנות בדים היא גם המקום הנכון להגיע אליו אם אנחנו רוצים לחפות ריהוט גן כך שיישמר למשך זמן רב. בדים לריהוט שממוקם מחוץ לבית חייבים כמובן להיות עמידים בעצמם בפני פגעי מזג האוויר השונים, ובפרט לא להתרגש מרטיבות ומקרינת שמש ישירה. גם בקטגוריה זו תמצאו שפע רב של עיצובים כך שהפתרון הפרקטי יהיה גם אסתטי.

בדים חסיני אש

בדים חסיני אש הם בדים מיוחדים שעברו תהליך כימי ייעודי למניעת התפשטות אש על גבי הבד. סוג אחר הוא בדים מעכבי בעירה שעברו גם הם תהליך כימי מיוחד. בדים אלה משמשים למשל לטובת יצירת תפאורה באולמות תיאטרון, בבתי חולים ובעצם בכל מקום שבו ישנה סכנת דליקה ורוצים למנוע אותה.

בדי ריפוד מכל הסוגים

חנות בדים היא כאמור מקום שמתאפיין בצבעוניות עזה ובמגוון רחב מאוד של אפשרויות. בדי הריפוד הם דוגמה מצוינת לכך – ישנם בדים חלקים בשלל צבעים, בדים פרחוניים, בדים במרקמים שונים, בדים מעוצבים עם שפע הדפסים מרתקים, ועוד ועוד אפשרויות. בזכות בדים אלה תוכלו להעניק חזות חדשה לכל מרחב, בקלות ועם מינימום הוצאות.

חנות בדים – מוצרים נוספים

חנויות בדים איכותיות הן גם המקום שאליו כדאי להיכנס כשמחפשים וילון. קטגוריה זו משלבת אף היא את הפונקציונלי עם האסתטי, וכוללת תת-קטגוריות רבות כמו וילונות הסטה, וילונות גלילה, וילונות הרמה, וילונות לחדרי ילדים ו-וילונות ונציאניים.