מהם הנתונים החשובים ביותר עבור עורך דין צווארון לבן?

זקוקים לשירות משפטי בתחום עבירות צווארון לבן? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

כל אחד אשר מתחילה סביבו חקירה בחשד לביצוע עבירות צווארון לבן יודע כי הדבר הראשון והחשוב ביותר אשר עליו לעשות הוא לפנות אל עורך דין מקצועי אשר יעניק לו ליווי ויאפשר לו להיות בטוח כי הוא יוכל למצות את כל הזכויות המגיעות לו במסגרת ההליך הפלילי ויוכל להיות בטוח כי התיק ייסגר בסופו של דבר על הצד הטוב ביותר מבחינתו ובהתאם לחומרת התיק המדובר.

לכן, כאשר רוצים לבחור עורך דין אשר ההתמחות שלו הינה עבירות צווארון לבן, ישנם כמה דברים חשובים שחשוב לבדוק:

ידע מקצועי בתחום העבירות

הדבר הראשון שחשוב לבדוק הוא הידע המקצועי של עורך הדין בתחום בו העבירות המדוברות, שכן הידע שלו בתחום יאפשר לו לנהל את התיק בצורה טובה יותר. לדוגמא, אם מדובר בעבירות מס, חשוב לבחור עורך דין אשר יש לו ידע מקצועי נרחב בתחום המיסים, כמו עורך דין אשר יש לו התמחות גם בראיית חשבון או מעסיק יועצים שהם רואי חשבון במשרד שלו. כך גם בעבירות הקשורות לשוק ההון או בכל תחום אחר. הידע של עורך הדין בתחום המדובר הוא חשוב, משמעותי ומהותי מאוד.

ניסיון בתיקים דומים

עוד דבר שחשוב לבדוק לפני שבוחרים עורך דין צווארון לבן הוא הניסיון שלו, ולא רק ניסיון בניהול תיקי צווארון לבן באופן כללי, אלא ניסיון בתיקים דומים לתיק המדובר. לדוגמא, אם אדם נחשד בעבירות של שוחד חשוב לבחור עורך דין אשר כבר ייצג בעבר חשודים בתיקי שוחד. כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם בוחרים עורך דין אשר מכיר היטב את התחום ויש לו מספיק ניסיון בכדי לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר.

זמינות

בחירה של עורך דין אשר עמוס בכמה תיקים במקביל היא לא תמיד בחירה נכונה, גם אם הוא עורך דין מצליח מאוד. וודאו כי אתם בוחרים בעורך דין שיהיה לו מספיק זמן עבורכם, או משרד המעסיק שכירים רבים בתחום הדרוש.