איך מזהים רטיבות ומה עושים איתה?

בתור בעלי דירות אתם בוודאי יודעים לומר שזה אומנם טוב ויפה שיש לכם נכס, אך לעיתים זו גם התעסקות לא נעימה. נדמה לכם שיש בדירה שלכם רטיבות ואתם תוהים מה לעשות בנידון? אתם לא לבד. הדבר הראשון שאתם חייבים לדעת על הרטיבות בדירה, זה שאם לא תטפלו בעניין המצב עלול רק להחמיר. זו תופעה שלרוב לא נעלמת מעצמה ובדרך כלל כדי להתמודד איתה צריך ניסיון וידע. בנוסף, אחת השאלות הגדולות ביותר היא איפה בדיוק מתחילה הרטיבות ואיפה המקור שלה, מה שמסביר מדוע אתם חייבים להזמין אנשי מקצוע מתאימים לדירתכם. 

על איזה סוג של רטיבות מדובר? 

לא כל האנשים מודעים לכך, אבל כאשר מדברים על בדיקת רטיבות מדברים על מגוון רחב של סוגי רטיבות. על מנת שנוכל להחליט מהי הדרך הכי טובה שיש להתמודדות עם הרטיבות בבית שלכם, חייבים להבין מה המקור שלה ומאיזה סוג היא. האם מדובר על רטיבות קפילארית? על רטיבות שנובעת מחיפוי לקוי של הקירות? או אולי על ניקוז לקוי של המים? כמובן שכדי לאפיין את סוג הרטיבות וכדי להחליט מהי הדרך הנכונה ביותר להתמודד, צריך להפקיד את המשימה בידי מי שבאמת מבין בנושא. כמו כן, חשוב להזמין רק אנשי מקצוע שיש להם ציוד מתקדם ויעיל כי רק כך תוכלו להיות בטוחים שהכול יסתדר על הצד הטוב ביותר. 

איך לבחור את המומחים שאליהם תתקשרו לקבלת שירות בתחום הזה? 

מבולבלים מעט? רוצים להזמין אנשי מקצוע מומחים שיידעו להתמודד עם העניין על הצד הטוב ביותר? אנחנו יכולים להבין אתכם. ההמלצה שלנו היא לבדוק שאתם פונים אל חברה שהוקמה כבר לפני שנים רבות, ובעיקר, זו חייבת להיות חברה עם המלצות. אתם תראו שרק כך תקבלו חוות דעת מקצועית אודות הבעיה, ובנוסף, יהיה מי שיטפל ברטיבות בדירה שלכם בצורה טובה. אל תדחו את הדברים כי בסופו של דבר אם תטפלו בתקלה כמה שיותר מהר זה יעזור לכם לצמצם את הנזק. לא תמיד בדיקת נזילות ורטיבות יעלה הון עתק כך שאין לכם סיבה לחשוש גם במובן הזה.