תמ"א 39 – למה זה כדאי? 

הבניין שבו אתם חיים נראה ישן? אתם חוששים שאם מחר תהיה רעידת אדמה הוא לא באמת יחזיק מעמד? אם כך, ברור מדוע פרויקטים כמו תמ"א 38 ותמ"א מספר 39 מעניין אתכם. תמ"א 39, כמו הרבה פרויקטים אחרים שביניהם תוכלו לבחור, הינו פרויקט שיוכל לגרום לבניין שלכם להיות הרבה יותר יציב. אומנם זה נכון שבדרך יהיו כמה חודשים שתצטרכו לחיות באי נוחות, כי לא מעט עבודות תתבצענה במקום, אך זה שווה את ההשקעה. בנוסף לכך, גם בתמ"א 39 מדובר על פרויקט שיוכל, בין היתר, להעלות את ערך הדירה, כך שברור מדוע זה כדאי ומשתלם. 

בחרו את המומחים לביצוע פרויקט כמו תמ"א 39

בהחלט אפשר להבין אתכם אם אתם תוהים מי יוכל לבצע עבורכם פרויקט כמו תמ"א 39, תמ"א 38 או פרויקט כמו פינוי בינוי. למעשה, אם תעשו חיפוש מהיר באינטרנט אתם תראו שאומנם יש לא מעט חברות שעוסקות בתחום, אך כמובן שרק חלק מהן מובילות ומקצועיות. הדבר האחרון שאתם רוצים כשאתם חושבים על תמ"א מספר 39, זה שמישהו ייקח על עצמו את המשימה אך לא יסיים אותה. ההפך הוא הנכון: אתם צריכים לחפש חברה שתוכל גם לדאוג עבורכם לכל מיני עניינים של בירוקרטיה ולכל מה שיהפוך עבורכם את העניין להרבה יותר פשוט. 

כך תחליטו בידי מי להפקיד את המשימה

אתם מבולבלים? שמעתם על לא מעט מומחים שיוכלו לבצע אצלכם תמ"א 39? רוצים להבטיח שאתם פונים אל הטובים ביותר? אם כך, כדאי לברר כמה פרטים שאי אפשר להתפשר עליהם, כמו לדוגמא: הניסיון של החברה, המוניטין שלה ולוח הזמנים שעליו היא יכולה להתחייב. מה הטעם להיכנס לפרויקט שמטרתו לשדרג את איכות החיים שלכם אם זה ייקח לאנשי המקצוע שנה או שנתיים לסיים אותו? לצערנו, כבר היו דברים מעולם ולכן חשוב לבדוק, בין היתר, את נושא הזמנים. אם תיכנסו ללינק: https://hitchadshut.net/ תוכלו ליצור קשר עם חברה מקצועית שעוסקת בתחום כבר שנים, אז למה לחשוב פעמיים? בחרו את הטוב ביותר ותראו שלא תצטערו!