איך לבחור חליפת גשם לקטנוע או אופנוע?

הגשם לגמרי כאן ובכמויות גדולות ועבור רוכבי האופנוע, זהו בהחלט אתגר לא מבוטל. הרכיבה בימים הגשומים מחייבת היערכות נכונה מבעוד מועד, ועם הכיסוי המתאים נוכל להתגונן בצורה טובה יותר גם אם הסערה מתקרבת. אז מה באמת חשוב לבדוק לפני שבוחרים חליפת גשם/ חליפת סערה?

חליפת רכיבה במידה המתאימה, באופן כללי חליפת גשם לאופנוע אנחנו לובשים מעל הציוד הקיים. בהתאם, רצוי להצטייד מראש בחליפה במידה מעט יותר גדולה כדי שתרגישו נינוחים ככל האפשר. ליתר ביטחון אפשר וכדאי למדוד את החליפה עם כל הציוד עליכם, רק כדי למנוע את ההפתעה הלא נעימה ברגע האמת, כשתצטרכו לרכב למשרד תחת גשם זלעפות עם חליפה צרה ולא נוחה.

 

חליפת סערה עמידה במים

מאחר והחליפה אמורה להגן עלינו בימים הגשומים, אין ספק שהיא חייבת להיות עמידה במים, עם תפרים מולחמים בניילון פנימי. קיימות גם חליפות בעלות הריפוד הפנימי מחמם. ריפוד כזה, למי שהקור ממש מפריע ואין ברשותו מעיל ממוגן ומחמם, גם הוא חשוב, שכן הגשם הוא רק תופעת לוואי אחת של החורף – בעוד הרוח והטמפרטורה הנמוכה הם שני תסמינים נוספים, וגם מפניהם כדאי להתגונן עד כמה שאפשר. חליפת גשם מרופדת בשכבת פליז מחממת ונעימה היא הפתרון.

חליפות גשם לאופנוע עם פס זוהר, בחורף הראות של הנהגים סביבנו הרבה פחות טובה, וזו בדיוק הסיבה לכך שכל חליפת גשם לאופנוע חייבת לכלול גם פסים זוהרים. זו נקודה חשובה מאוד, שכן רוכב האופנוע אינו מוגן כמו נהג המכונית, ואת כלי הרכב שלו קצת יותר קשה לזהות בימים סוערים או בשעות החשיכה (ובחורף השמש שוקעת הרבה יותר מוקדם). אם כן, הקפידו להגן על עצמכם והצטיידו רק בחליפה עם פסים זוהרים שתאפשר לכם לבלוט בכביש.

 

ציוד לאופנועים או חליפת סערה?

הבחירה בחליפה עמידה וטובה, במידה הנכונה ועם מחזירי אור, היא ללא ספק בחירה חשובה – והיא עשויה לא רק להציל חיים אלא גם להוזיל את עלויות המיגון שלכם בכלל. זאת משום שלרוב, חליפת גשם מחליפה את הצורך במעיל רכיבה או במכנסיים ייעודיות. מבחינת ההתנגדות לקור, יש לשים לב שחליפה כזו אם אינה נלבשת על ציוד מיגון ייעודי מגינה עלינו מהקור והגשם אך אינה כוללת מיגונים למקרה של החלקה.

 

ברשת אופנוסנטר ציוד לאופנועים ואביזרים לאופנועים קיימות אפשרויות לשילובים בין אביזרי חורף שונים על מנת לייצור את המיגון המתאים לכם, אם כן, כדי לחסוך בעלויות ולהצטייד בציוד האידאלי עבורכם לחורף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות אופנוסנטר כבר עכשיו לקבלת מידע נוסף ולהזמנת האביזרים האופטימליים לרכיבה הבאה. התקשרו עןד היום לשירות הלקוחות שלנו בטלפון מספר: 0549793930 ונציגנו ישמחו לתת לכם את השירות הטוב ביותר.