מה צריך לדעת כשמחפשים דודי שמש איכותיים? 

עד לפני כמה זמן היה לכם בבית דוד חשמל והגעתם למסקנה שכדאי להחליף אותו? או שאולי הוא פשוט נהרס אחרי שנים רבות של עבודה? אם כך, הגיע הזמן שתדעו שדודי שמש לא במקרה זוכים להצלחה גדולה כל כך בישראל. אם יש משהו שלא חסר לנו בארץ הנפלאה שלנו, זו שמש, ולכן, אם ניתן להשתמש בחום השמש כדי לחמם מים בעת הצורך, למה להפעיל בשביל זה חשמל? במילים אחרות: דודי שמש הרבה יותר ידידותיים לסביבה ולכן בהחלט כדאי לחשוב בצורה חיובית על התקנת דוד כזה על ראש ביתכם. 

האם התקנת דודי שמש זו פעולה מורכבת? 

התשובה היא חד משמעית כן. כדי להתקין דוד שמש צריך ניסיון, ידע וגם ציוד מתאים. בנוסף לכך, בדרך כלל התקנת דודי שמש תיעשה לא רק על ידי איש מקצוע אחד אלא גם על ידי עוזרו, כך שברור מדוע לבד לא תוכלו להתמודד עם המשימה הזאת. בנוסף לכל אלה, אתם יכולים להיות בטוחים שההוצאה הכלכלית של רכישת דוד שמש חדש אינה קטנה. לכן, אם על ידי התקנה מקצועית שתתבצע על ידי המומחים בתחום תגדילו את הסיכוי שדוד השמש יחזיק מעמד ליותר שנים, למה לוותר על כך? 

איזה דוד שמש כדאי לקנות? 

לא כל האנשים מודעים לכך, אך האמת היא, שיש מגוון רחב של דודי שמש וביניהם אתם צריכים לבחור רק דוד אחד שיתאים לכם. לא מדובר על משהו שתרצו להחליף או לתקן בשנה הבאה ולכן, אם יש לכם אפשרות לבחון את הדברים מראש ולהבטיח שהקניה תהיה חכמה, זה כמובן כדאי. בעת רכישת דוד שמש חשוב לבדוק איזו חברה ייצרה אותו והאם המחיר כולל גם את התקנתו או לא. כמו כן, חשוב לברר האם מדובר על דוד חדש או משומש והאם מדובר על דוד שכל מי שבחר בו לפני שנים ממליץ עליו בחום. נסו גם להשוות מחירים בין כמה וכמה חברות שמוכרות את אותו סוג של דוד שמש כי זה יעזור לכם להבין על כמה עומד המחיר הממוצע ואיפה הקניה תהיה משתלמת יותר.