דליפת שתן לאחר הריונות וטיפול בה ללא ניתוח בהרצליה

באופן שונה מטיפולי יופי כמו למשל הלחמת ריסים, אפשר לומר שלאחר תקופת ההיריון והלידה קיים סיכוי גבוה לנזקים ברצפת האגן. על פי רוב, נזקים אלה מתפרצים בדרך כלל מסוף תקופת ההיריון ועד לאחר הלידה ואחד מהקשיים הוא בריחת השתן בקרב נשים רבות בתקופות שציינו, בריחת השתן קורת לרוב בזמן שהנשים צוחקות, מתעטשות, משתעלות או כאשר הן מרימות דברים כבדים.

למרות שישנה נטייה לראות בדליפת השתן כבעיה אשר נפוצה בקרב מבוגרים, חשוב לדעת כי תופעה זו נפוצה גם בקרב נשים שחוו הריון ולידה ובעיקר אצל נשים שעברו מספר לידות. ניתן לטפל בתופעת דליפת שתן לאחר הריונות ללא ניתוח בהרצלייה על ידי מכשירים מתקדמים כגון מכשיר לייזר. טיפול זה מתבצע בקליניקות תחת פיקוח רופא\ה ובטיפול השני כבר רואים שיפור בשליטה על מתן השתן.

חוסר שליטה במתן שתן? קיים פתרון יעיל ולא פולשני

בשונה מתחום היופי ולימודי קורס הלחמת ריסים כאן אפשר לומר שבריחת שתן נקראת גם "אי שליטה במתן שתן" או "דליפת שתן". כפי שהזכרנו קודם זוהי שכיחה בקרב נשים. ישנן נשים שסובלות מבריחת השתן בזמן מאמץ, השתעלות או התעטשות וישנן נשים הסובלות מתכיפות מוגברת של מן שתן. ניתן למצוא דרכים שונות לטיפול בתופעה של דליפת שתן לאחר הריונות ללא ניתוח בהרצלייה. ישנה שיטה רפואית שהשימוש בה התחיל כבר לפני עשרות שנים, שיטה זו נעשית באמצעות קרני לייזר אשר חוללו מהפכה גדולה בתחום הרפואי. טיפול באמצעות מכשיר זה הינו יעיל ואינו אורך זמן רב, כך המטופלות  יחושו בהבדל משמעותי לאחר שלושה טיפולים הנעשים בהפרש של חודש בין טיפול לטיפול, הן יוכלו לשלוט יותר במתן השתן ולמנוע את דליפת השתן הבאה.

טיפול נכון ויעיל בדליפת השתן בקליניקות מומחים

ישנן מגוון דרכים לטיפול בבריחת שתן, לדוגמה: פיזיותרפיה, ניתוח הנעשה בהרדמה מלאה ועוד. הטיפול המומלץ נעשה באמצעות מכשיר לייזר, ואורך מספר דקות. נשים רבות שעברו 3 טיפולים לערך, חשות הבדל משמעותי ואינן חוששות לבצע פעולות טבעיות כגון צחוק, שיעול וכדומה.

בקליניקות של ד"ר לאריסה ברק מטפלים בבעיות כגון דליפת שתן בקרב נשים במכשור לייזר משוכלל וחדשני. ד"ר ברק היא רופאה שנים רבות וישנן קליניקות לטיפולים רפואיים ואסתטיים הפרוסים ברחבי הארץ.

המאמר בחסות אתר חדשות bignews