הילה בלאן

הילה בלאן היא מומחית לשיווק דיגיטלי שעוזרת למותגים ולעסקים להגדיל את הנוכחות שלהם במדיה החברתית. הילה בלאן היא מומחית לשיווק דיגיטלי שעוזרת למותגים ולעסקים להגדיל את הנוכחות שלהם במדיה החברתית. היא הוצגה בפורבס, האפינגטון פוסט, מגזין יזמים ורבים אחרים. המומחיות של הילה טמונה בתחום אסטרטגיית המדיה החברתית והיא סייעה ללקוחותיה לצבור יותר עוקבים בפייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, יוטיוב, לינקדאין, פינטרסט ועוד פלטפורמות רבות אחרות.

הילה בלאן עבדה עם כמה מהשמות המוכרים ביותר בתעשייה כמו קוקה קולה (קולה), פפסיקו (פפסי), ג'נרל מילס (ג'נרל מילס), מקדונלד'ס (מקדונלד'ס) נסטלה ארה"ב (נסטלה) כמו גם מותגים גדולים רבים אחרים. 

הילה בלאן – מוכרת בעולם השיווק הדיגיטלי

הילה בלאן היא כותבת תוכן ומשווקת דיגיטלית שהקימה חברה משלה, The Blanc Agency. היא כתבה עבור חברות כמו AOL, האפינגטון פוסט ופורבס. הילה בלאן היא כותבת עצמאית ואסטרטגית שיווק תוכן הכותבת כבר יותר מ-10 שנים. היא סופרת שפורסמה ועבדה בעבר כעיתונאית, עורכת, קופירייטרית ומומחית יחסי ציבור.

הדבר החשוב ביותר בעבודתה של הילה הוא שהיא מבינה מה המשמעות של להיות גם יצירתית וגם אנליטית בו זמנית. הרקע שלה בעיתונאות עוזר לה להבין את החשיבות של מחקר ומאמרים מונעי נתונים בעוד הניסיון שלה כעורכת נותן לה את היכולת

הילה בלאן היא מומחית לשיווק תוכן שחולקת את הידע שלה כדי לעזור למותגים. הילה בלאן היא מומחית לשיווק תוכן שהוצגה ב-Forbes, Inc., וב-Business Insider על עבודתה עם חברות כמו נייקי ואמזון. היא חולקת את הידע שלה כדי לעזור למותגים להקדים את המתחרים על ידי יצירת תוכן שעוזר להם להתבלט.

מידע נוסף על הילה

הילה בלאן היא כותבת תוכן שבסיסה בתל אביב, ישראל. היא המייסדת של הבלוג The Modern Maven ותורמת להאפינגטון פוסט. הילה בלאן היא בעלת תואר מאוניברסיטת תל אביב במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים. היא החלה את דרכה כעיתונאית בעיתון ישראלי. לאחר מכן עברה לתחום השיווק והיח"צ.

בשנת 2010, היא החלה לכתוב בלוג על נושאי עיצוב וסגנון חיים בבלוג שלה The Modern Maven. בשנת 2015, היא החליטה להתמקד בכתיבה במשרה מלאה וכעת מפרסמת מאמרים בבלוג שלה מדי יום וכן תורמת למגזין המקוון של הפינגטון פוסט "The Thrive Global".