כינור דוד – הפקת בר מצווה בכותל בשנת 2022

כינור דוד היא חברה המתמחה בארגון וניהול של אירועי בר מצווה בכותל. יש לנו ניסיון של יותר מ-15 שנה בתחום ארגון וניהול בר מצוות בכותל. אנחנו מכירים את כל הפרטים של האירוע ויודעים לוודא שכל האירוע מתקתק ללא בעיות וללא דאגות של הלקוחות.

אודות חגי בן חיים

חגי בן חיים הוא הבעלים ואחד הפייטנים של כינור דוד. תפקיד הפייטן הוא גם לנהל את טקס העלייה לתורה, קרי את ההפטרה, הנחת התפילין, כל התפילות ועוד. בנוסף, הפייטן מנהל את כל הצד הלוגיסטי של האירוע, שזה כולל, בין היתר, שמירה על הלו"ז, התנהלות מול הספקים, התנהלות מול המשפחה האורחים ועוד.

חגי בן חיים נשוי ואב ל-6 ילדים. חגי בן חיים הוא סגן חתן החידון העולמי לשנת 1998, שליח ציבור, וסופר סת"ם. מבחינת טעמי המקרא הוא בקיא מאוד בנוסח המרוקאי, הירושלמי, האשכנזי ועוד. הוא מלמד חתני בר מצווה גם בארץ וגם בחו"ל. בעל ניסיון של שנים רבות בארגון וניהול אירועי בר מצווה בכותל.

במה מסייע לאירוע הניסיון שלנו

בר מצווה בכותל זה אירוע מורכב. הניסיון שלנו מאפשר לאירוע להתנהל באופן חלק ומתוקתק. הניסיון שלנו מאפשר לנו להתמודד עם הזמנים, תיאום המקום בו נערך טקס העלייה לתורה, תיאום הסיורים, תיאום עם המסעדות, הספקים ועוד.

מה מייחד בר מצווה בכותל?

בר מצווה בכותל זה שילוב מנצח של גשמיות ורוחניות. מבחינת גשמיות, הכותל מציע חגיגה גדולה של אוכל טוב, ריקודים, שמחה, סיורים ועוד. מבחינה רוחנית, הכותל הוא המקום הקדוש ביותר לעם היהודי. מתוקף זה, המצווה של עריכת טקס עלייה לתורה מול הכותל זאת מצווה הכי גדולה שיהודי יכול לעשות. החוויה של תפילה מול קיר הכותל היא חוויה מיוחדת וחזקה במיוחד מבחינת יראת שמיים. השילוב של חוויה גשמית כייפית ושמחה עם חוויה רוחנית טהורה, חזקה ומרגשת, זה מה שהופך בר מצווה בכותל למיוחדת מאוד.

בר מצווה מיוחדת לאנשים מבוגרים

אחד הדברים שאנחנו אוהבים לעשות זה בר מצווה מיוחדת. אחת הדוגמאות לבר מצווה מיוחדת זה בר מצווה לניצולי שואה. ישנם ניצולי שואה שעקב השלטון הנאצי לא יכלו לערוך בר מצווה. אנחנו גאים ומתרגשים לערוך איתם את טקס העלייה לתורה בכותל. אין עין שנשארת יבשה כאשר רואים את אותם יהודים, שהם כבר בגיל 80 ואף 90 פלוס, מניחים תפילין בפעם הראשונה בחייהם. מבחינתנו זאת מצווה ושליחות לערוך טקס העלייה לתורה לאנשים מבוגרים ולהראות שאף פעם לא מאוחר לערוך בר מצווה בכותל.

מה מיוחד בכינור דוד?

מה שהופך אותנו למיוחדים זה הגמישות שלנו. בניגוד להרבה חברות, ששם יש חבילות אירוע מובנות אפשר לראות כאן, אנחנו תופרים חבילת אירוע אישית לכל לקוח, בהתאם לבקשות הלקוח והתקציב שלו. אנחנו מאמינים שכמו שאין שני אנשים דומים, כך שאין שני לקוחות דומים. כל לקוח רוצה דבר שונה ואנחנו יכולים לספק לכל לקוח את מה שהוא רוצה. הדרך שבה אנחנו יכולים לספק ללקוחות את מה שהם רוצים היא ההיכרות שלנו עם כל דבר הקשור לאירוע.

אנחנו מבין החברות היחידות שהם ירושלמיות. זה עוזר בגמישות, נגישות, זמינות, קשרים עם ספקים,  היכרות שלנו עם השטח ועוד.

הגמישות שלנו מאפשרת לנו לספק לכם אירוע בעלויות סבירות ומשתלמות ביחס לשוק. אנחנו יכולים לספק אירוע לכל כיס.

אנחנו אחת החברות היחידות שמספקות בובת חסיד לאירוע. בובת החסיד זאת בובת חסיד גדולה שמופעלת ע"י אדם. הבובה מקפצת, רוקדת ומוסיפה הרבה כיף ושמחה לתהלוכת הנגנים. בובת החסיד היא סוג של סמל המראה לכולם שהתהלוכה שאתם חלק ממנה זאת תהלוכה שחוגגת בר מצווה.

מה חשוב מאוד באירוע?

דבר חשוב מאוד באירוע זה עניין הזמנים. הכותל, בהיותו מקום מאוד מרכזי, מושך אליו הרבה טקסים והרבה אירועים. לפיכך, כל דבר באירוע צריך להתנהל לפי זמנים מדויקים. חשוב מאוד תמיד לקחת מקדם מספיק של הזמן. חשוב להתחשב בגודל האירוע, מי נמצא באירוע, למשל מבוגרים, ילדים, אנשים שקצת מתקשים בהליכה ועוד. כל אלה צריך לקחת בחשבון ועדיף להתחיל יותר מדי מוקדם מאשר קצת יותר מאוחר.

דבר מאוד חשוב נוסף זה הנושא של נותני שירות טובים. חשוב מאוד שנותני השירות והספקים יהיו אנשים שמכירים את המקצוע שלהם, ושיהיו אנשים ישרים ואמינים. אנחנו תמיד עובדים עם הספקים הכי מקצועיים והכי אמינים שיש, כך שארגון אירוע איתנו יוודא שתקבלו את השירות הכי טוב שיש.

כינור דוד – הפקות בר מצווה בכותל. צילום: יחצ

טיפים איך להתחיל אירוע בר מצווה בכותל

הדבר הכי חשוב שצריך לקחת בחשבון זה כמות מוזמנים שמגיעים לאירוע. יש לקוחות שמעדיפים מעט אנשים מוזמנים, המרכיבים את המשפחה הקרובה, האחים, החברים הקרובים ועוד. יש כאלה שמעדיפים מעגלים יותר רחבים, מה שיכול להגיע לאירוע של שני אוטובוסים. לכמות המוזמנים יש קשר ישיר לעלות האירוע, בעיקר בנושא של ארוחת הבוקר וארוחת הצהריים. חשוב לוודא שיש מספיק תקציב לכמות האורחים.

חשוב מאוד לדעת מראש איזה תוכן אתם רוצים לאירוע. האם אתם רוצים אירוע מסורתי שמתנהל כפי שרוב האירועים מתנהלים, שזה טקס עלייה תורה ברחבת הכותל. אולי אתם מעוניינים בטקס עלייה לתורה קצת בעל אופי שונה, למשל באחד המתחמים המשותפים בכותל, שאחד מהם זה הכותל הדרומי. אפשר לשלב סיור בסביבת הכותל או בעיר ירושלים, חשוב לדעת מראש איזה סיור אתם רוצים לערוך.

חשוב מאוד לערוך סיור מקדים בכותל. זה יאפשר לכם להתאים את האירוע לאוכלוסיה שמגיעה לאירוע. למשל אם יש לכם יותר מבוגרים יותר ילדים וכו.  כאשר אתם סגורים על אופי האירוע, התקציב ומכירים את השטח מראש, נשארים רק פרטים טכניים קטנים שאותם ניתן לסגור סמוך לאירוע.

יש לנו אתר אינטרנט מושקע שבו יש את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לארגן אירוע, עם כל הפרטים שקשורים לכינור דוד. מומלץ מאוד לגלוש באתר ולהתרשם ממנו.

One thought on “כינור דוד – הפקת בר מצווה בכותל בשנת 2022

Comments are closed.