כל מה שרציתם לדעת על קורס מלגזה

כדי להפעיל מלגזה צריך להחזיק ברישיון מלגזה. העניין מאוד פשוט ומהיר יחסית ולכן רבים פונים למכללות ובתי ספר שונים על מנת לעבור קורס מלגזה שבסיומו הם מחזיקים ברישיון מלגזה. רישיון מלגזה מאפשר לרבים להשתלב במשרות שונות ברחבי הארץ שיש להן ביקוש רב בשנים האחרונות. בזכות התהליך הפשוט יחסית והמהיר בהשוואה לכל רישיון נהיגה אחר רבים מוצאים את הקורס למלגזה כפתרון משתלם ומידי בנושה התעסוקה בחייהם. 

היכן מומלץ לעשות קורס מלגזה?

אחד הדברים החשובים ביותר שאתם בעצמכם לא מעוניינים להקל ראש בעניין הוא נושא הבטיחות. בית ספר מוסמך, מכללה מנוסה ומקצועית אלו המקומות שאתם רוצים ללמוד בקורס מלגזה. למרות שהקורס הינו קצר ופשוט יחסית הוא בהחלט מרוכז בשני ימי לימודים מרוכזים במידע כך שאתם תוכלו לעבור את המבחן מול הבודק בהקדם וכך להתחיל במקצוע החדש שלכם. 

על צוות המורים להיות מיומן ומנוסה כך שיוכלו להעביר לכם את המידע בצורה טובה ומקצועית ואתם תוכלו לרכוש את הידע בקלות ומהירות. בנוסף לכך, מומלץ לקרוא חוות דעת והמלצות של המכללה או בית הספר על מנת שתרגישו בטוחים יותר כי אתם נגשים למקום הנכון על מנת לקבל את כל הידע שאתם צריכים על מנת לעבור את המבחן בהצלחה. 

תהליך הוצאת רישיון למלגזה

הוצאת רישיון למלגזה הינו תהליך של שני ימי לימודים. היום הראשון הוא היום העיוני. בו לומדים על דרישות החוק, הכרת יסודות הפיסיקה, מידע על סוגי המלגזות השונות, כללי בטיחות בהפעלת מלגזה ואיך לטפל ולתחזק את המלגזה. זהו יום ארוך (עשר שעות לימוד אקדמאיות) והוא רווי במידע חשוב והכרחי על מנת לעבור לשלב הבא. 

לאחר היום העיוני, ישנו היום השני והוא היום המעשי בו לומדים על אחזקת המלגזה בצורה נכונה, הסתכלות נכונה בפניות ובנסיעה אחורנית., נסיעה בטוחה עם מטען ובלי מטען, העמסה בגובה, בטיחות בחניה וחניה נכונה, שימוש נכון בטבלת העומסים והפעלת מלגזה טלסקופית. בסיומו של היום מגיע אל המקום בו מתנהל קורס מלגזה בוחן שבוחן את התלמידים. במידה ועברתם, תקבלו את רישיונכם תוך כשבועיים ויהיה עליכם לעבור בכל שנה קורס ריענון מלגזה קצר על מנת להמשיך ולהחזיק בו.