תאורה סולארית חזקה – לראות טוב, לשלם פחות

התאורה הסולארית היא כבר לא גימיק או אופנה חולפת. בשנים הראשונות היו אלו רק קמצוץ של אנשים, אלו שממש התעניינו בתחום, אשר מינפו את התאורה הסולארית, אשר הייתה עדיין בחיתוליה, ולא חזקה במיוחד. עם השנים התחום התפתח מאוד, וכיום ניתן להשיג תאורה סולארית חזקה במיוחד.

כל היתרונות של גוף תאורה חזק, אבל בלי ההוצאות על חשמל, מינוף ישיר של אנרגיית השמש, לכדי אנרגיית חשמל המתורגמת לאור. גם אתם יכולים כיום להשתמש בתאורה עם פאנל סולרי, לכל מקום שתרצו.

איזה גופי תאורה סולאריים פופולריים כיום?

  • עמודי תאורה לגינה – תאורה סולארית לגינה זה קלאסי, וכיום היא לא רק דקורטיבית, אלא גם פונקציונלית, עם עוצמת נורות גבוהה במיוחד.
  • ווילון לד – דקורציה נותנת אווירה ואופי למרחב, ואם יש לכם חלל שאתם רוצים להפוך לייחודי, ווילון של נורות לד צבעוניות יהפוך את המרחב לקסום ויוצא דופן.
  • גרילנדה סולרית – הגרילנדה היא דרך ייחודית להאיר מרחב גדול, חצר, מרפסת או כל חלל פתוח, כדי לייצר אווירה אירופאית שקשה לייצר אחרת.

לא רק אווירה – גם אבטחה

תאורה סולארית חזקה היא דבר שימושי מאוד גם כתאורת אבטחה, להאיר אזור גדול באור חזק ולוודא שאתם, או מצלמות האבטחה שלכם, רואים הכול. אם אתם גרים באזור פתוח, בכפר, או באזור שומרון ישובים שונים מאובטחים היטב, אך אחרים פחות, וביטחון הבית שלכם תלוי בכם.

התקנת תאורה סולארית רבת עוצמה זה פיתרון חסכוני ואפקטיבי, תאורה שלא צריכה חיבור לרשת החשמל ותפעל אחרי יום שמש גם אם החשמל נפל, או נותק! בצורה זו לא משנה אם זרם החשמל עובד או ישנה הפסקת חשמל, לכם יהיה אור, ואפילו אור חזק.